Compact Applicator

Tampony o.b.® Compact Applicator to jedyne tampony  z aplikatorem oparte  na technologii skręconych rowków, które kierują płyn menstruacyjny do wnętrza tamponu, zapewniając aż do 100% ochrony przed przeciekaniem oraz uczucie czystości i świeżości.

JAK o.b.® Compact Applicator  ZAPEWNIA MI DODATKOWĄ WYGODĘ PRZY JEDNOCZESNEJ NIEZAWODNEJ OCHRONIE?

  • Tampony o.b.® Compact Applicator mają wygodny w użyciu aplikator, który pozwala na aplikację tamponu w sposób delikatny i komfortowy. Dzięki aplikatorowi tampon umiejscawiany jest we właściwym miejscu, a sama aplikacja przebiega sprawnie i higieniczne.
  • Skręcone rowki zapewniają niezawodną ochronę: wydzielina miesiączkowa jest skutecznie kierowana do wnętrza tamponu.

CZY TAMPONY o.b.® Compact Applicator  TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MNIE?

Tampon o.b.® Compact Applicator zapewnia łatwość aplikacji i niezawodną ochronę. Tampony o.b.® Compact Applicator o chłonności Normal można stosować już od pierwszej miesiączki i są szczególnie zalecane na dni skąpej i średnio obfitej miesiączki. Tampony o.b.® Compact Applicator o chłonności Super są rozwiązaniem dla tych kobiet, których miesiączka jest zdecydowanie bardziej obfita  o.b.® Compact Applicator :

  • Ułatwiają aplikację tamponu
  • Zapewniają higieniczną aplikację
  • Gwarantują niezawodną ochronę
  • Dają uczucie czystości i świeżości

KTÓRY PRODUKT  o.b.® Compact Applicator JEST DLA MNIE NAJLEPSZY?

Dostępne są tampony o.b.® Compact Applicator o różnej klasie chłonności – odpowiadające na Twoje potrzeby zależnie od obfitości miesiączki.

Nasz program pomoże Ci wybrać najlepszy produkt. Wybierz swój produkt.

 

Normal

Super