ProComfort™ Night


 

Czy czujesz, że potrzebujesz niezawodnej ochrony nocą?

Z tamponem o.b.® ProComfort™ Night z zabezpieczającymi skrzydełkami SilkTouch™ możesz czuć się pewnie przez całą noc. Tampon o.b.® ProComfort™ Night – niezawodna ochrona w nocy oraz poranne uczucie czystości i świeżości!

Możesz używać tamponów na noc bez żadnych obaw. Miliony kobiet stosują je każdej nocy w trakcie miesiączki. Mimo że w nocy nosisz tampon dłużej, możesz zacząć od rozmiaru, którego używasz w ciągu dnia. Jeśli jest niewystarczający, wypróbuj produkt o wyższej chłonności. Po prostu pamiętaj, aby wprowadzić tampon przed snem i wyjąć zaraz po wstaniu z łóżka.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night dają niezawodną ochronę, której potrzebujesz podczas snu, i pozostają w miejscu przez całą noc.

Co różni o.b.® ProComfort™ Night od innych tamponów?

Unikalne, zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™ rozwijają się delikatnie i dopasowują do indywidualnych kształtów ciała, zatrzymując wydzielinę miesiączkową, którą inne tampony mogą przepuścić – dzięki temu zapewniają Ci niezawodną ochronę. Płyn jest wychwytywany i odprowadzany ze skrzydełek do wnętrza tamponu, gdzie zostaje wchłonięty przez ultrachłonne włókna. Ponadto tampony o.b.® ProComfort™ Night z bardzo miękkimi skrzydełkami ochronnymi pewnie trzymają się w miejscu, a dzięki wyjątkowej otoczce SilkTouch™ pozwalają na wygodną aplikację i usuwanie. Czuj się czysta i świeża aż do rana!

o.b.® ProComfort™ Night – jedna noc – jeden tampon.

Pamiętaj, tampon należy wymienić przed upływem 8 godzin! Jeśli jesteś śpiochem, musisz o tym pamiętać przy wyborze tamponów. 

Który produkt ProComfort™ Night jest dla mnie najlepszy?

Tampony o.b.® ProComfort™ Night są dostępne w klasach chłonności Normal i Super.

Nasz program pomoże Ci wybrać najlepszy produkt. Wybierz swój produkt.

Normal

Super