Czy mogę używać tamponów w nocy?

Czas na sen! Czy wiesz, że bez żadnych obaw możesz używać tamponów również w nocy, a rano wstaniesz z uczuciem czystości i świeżości, gotowa żeby rozpocząć nowy dzień? Dowiedz się więcej.


Tak, bez żadnych obaw możesz używać tamponów podczas snu. Miliony dziewczyn i kobiet stosują je każdej nocy, w trakcie miesiączki. Od momentu, kiedy zaczynasz miesiączkować Twoje ciało jest gotowe, aby używać tamponów, również w nocy, już od pierwszej miesiączki.

Jeśli zechcesz używać tamponów w nocy – pomimo, że wtedy nosisz je dłużej – zacznij od rozmiaru, którego używasz w ciągu dnia. Pamiętaj, żeby stosować tampon o najmniejszej chłonności odpowiadającej Twoim potrzebom. Wystarczy wymienić tampon tuż przed snem i rano, zaraz po wstaniu z łóżka. Dzięki temu obudzisz się z uczuciem czystości i świeżości gotowa, żeby rozpocząć nowy dzień. Jeśli zamierzasz spać poza domem np. u przyjaciół, zabierz tampony do swojego bagażu – nikt nie musi wiedzieć, że to właśnie ‘ten’ czas w miesiącu. To tak, jakbyś nie miała miesiączki ! o.b.® to unikalne rozwiązanie dla jak najlepszej nocnej ochrony. W przeciwieństwie do podpasek tampony o.b.® ProComfort™ Night są tak wygodne, że zapomnisz, że ich używasz. Będziesz się czuła swobodnie. o.b.® ProComfort™ Night zapewniają niezawodną ochronę, której potrzebujesz podczas snu i pozostają w miejscu przez całą noc. Unikalne, zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™ rozwijają się delikatnie i dopasowują do kształtów Twojego ciała, wychwytując wydzielinę miesiączkową i kierując ją do wnętrza tamponu, gdzie zostaje wchłonięta przez ultrachłonne włókna. Poczuj się czysto i świeżo aż do rana. Kiedy przyzwyczaisz się do używania tamponów w ciągu dnia, możesz spróbować zacząć je stosować również w nocyPamiętaj, tampon należy wymienić przed upływem 8 godzin! Jeśli jesteś śpiochem, musisz o tym pamiętać przy wyborze tamponów.

Zanim spróbujesz o.b.® ProComfort Night, upewnij się, że czujesz się swobodnie stosując tampony w ciągu dnia.