Marka o.b.®

Pewnego razu...

Czy czujesz czasem, że nie możesz robić tego, na co masz ochotę? W niektóre dni nie możesz pływać, uprawiać tyle sportu, ile byś chciała, albo musisz zostawić tę nową dopasowaną sukienkę w szafie? Wiele lat temu dziewczyny miały znacznie mniej możliwości. Na szczęście teraz jest inaczej! Dowiedz się, jak powstało marka o.b.® – jak istotną rolę w opracowaniu tamponów odegrała kobieta ginekolog, pasjonatka pływania oraz jak rewolucyjny wpływ na życie dziewczyn i kobiet miały tampony.  

Jakość, której możesz zaufać

Co sprawia, że tampony o.b.® są tak wyjątkowe? Tampony o.b.® są obecnie nieodłączną częścią życia milionów dziewczyn i kobiet, które wierzą w jakość tamponów o.b.®, a my pracujemy, aby sprostać ich zaufaniu. Nasze produkty tworzymy z niezwykłą starannością, ponieważ są to produkty bezpośrednio związane z naszym ciałem i zdrowiem. Projektujemy i produkujemy tampony o.b.® tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości i poddajemy je rygorystycznym testom. Nieustannie dążymy do zapewnienia jeszcze większego komfortu i ochrony jakie oferują nasze tampony.  

o.b.® – najlepszy przyjaciel dziewczyn od ponad 65 lat

Tyle się wydarzyło od kiedy powstało o.b.®! Życie teraz bardzo różni się od tego sprzed 65 lat. Jak wyglądało ono, zanim dziewczyny miały smartfony i surfowały po Internecie? W czasach, gdy nie można było kupić tamponów? W jaki sposób, na przestrzeni lat, tampony o.b.® pomagały dziewczynom i kobietom poprawić jakość ich życia?  

o.b.® – chroni Ciebie i dba o naszą planetę

Wierzymy, że jako producent miliardów tamponów rocznie, powinniśmy aktywnie chronić Ziemię i angażować się w edukację.