Czy tampony bez aplikatora są dla mnie odpowiednie?

Znasz swoje ciało lepiej niż ktokolwiek inny i wiesz, co jest dla niego dobre. Zaaplikowanie tamponu bez aplikatora jest bardzo proste. Dowiedz się więcej!
 

 

Tampony o.b.® dają Ci pełną swobodę, komfort i niezawodną ochronę każdego dnia podczas miesiączki. Będziesz się czuła pewnie niezależnie od tego, co będziesz w danej chwili robiła. Z tamponami o.b.® płyn miesiączkowy jest wchłaniany wewnątrz ciała uniemożliwiając powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Właściwie zaaplikowany tampon powinien być niewyczuwalny i dyskretny. W przeciwieństwie do innych tamponów, tampony o.b.® posiadają powłoczkę SilkTouch™  i rewolucyjną technologię DynamicFit™ z 3D expansion, dzięki której tampon o.b.®  dostosowuje się do twojego ciała i efektywnie wychwytuje płyn, kierujac go poprzez splecione rowki do wnętrza i w górę tamponu, czym zapewnia niezawodną ochronę.

To właśnie tutaj dowiesz się jak zaaplikować tampon o.b.® Jeśli to Twój pierwszy raz powinnaś użyć tamponów o.b.® ProComfort™ Mini  ponieważ są bardzo małe, wąskie i mają smukłe zakończenie, a dzięki jedwabiście gładkiej otoczce SilkTouch™ łatwo je zaaplikować i usunąć.
Nie martw się – to nie takie trudne jak się wydaje. Najpierw umyj ręce, a następnie zrelaksuj się. Znajdź najlepszą dla siebie pozycję. Możesz na przykład usiąść na toalecie lub stać z nogą opartą o krawędź wanny.

Film Jak prawidłowo aplikować tampony“ pomoże Ci nauczyć się aplikacji tamponu. A tutaj znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku:

Trzymając tampon obiema rękami przekręć jego osłonkę zgodnie ze strzałkami, a następnie usuń dolną część osłonki od strony sznureczka. Rozprostuj sznureczek, który służy do usuwania tamponu, mocno go pociągając. Przekonasz się, że jest stabilnie przytwierdzony do tamponu. Włóż koniec palca wskazującego w zagłębienie na końcu tamponu i zdejmij osłonkę z górnej części tamponu. Drugą ręką delikatnie rozchyl wargi sromowe. Wejście do pochwy znajduje się pomiędzy cewką moczową, a odbytem. Odpręż się! Palcem wskazującym delikatnie wprowadź tampon jak najgłębiej do pochwy, przesuwając go ku górze i ku tyłowi. Jeśli poczujesz opór, zmień nieco kierunek wprowadzania tamponu. Jeżeli nadal wyczuwasz tampon, wprowadź go odrobinę głębiej. Tampon umieszczony we właściwym miejscu, czyli w środkowej części pochwy, jest zupełnie niewyczuwalny. Umyj ponownie ręce. Widzisz, to nie jest wcale tak skomplikowane jak Ci się mogło wydawać!

Po kilku razach przekonasz się jakie to proste! Ciesz się swobodą i niezawodną ochroną, jaką dają Ci tampony o.b.®.
 
Dbamy również o naszą planetę! Wszystkie tampony o.b.® powstające w Europie są produkowane przy użyciu odnawialnych źródeł energii. 100% energii pochodzi z elektrowni wodnych. Opakowania o.b.® także zaprojektowano z myślą o środowisku. Trzy czwarte kartonu to papier z recyklingu, a pozostała część pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Wszystkie atramenty są wytwarzane z roślin.