Jakość, której możesz zaufać

Dlaczego jakość jest taka ważna? W samych Niemczech co roku sprzedawane jest ok. 1,2 biliona sztuk tamponów o.b.®, a dodatkowo tampony eksportowane są do kolejnych 40 krajów. Tampony są częścią życia milionów dziewczyn i kobiet. One zaufały jakości o.b.®, dlatego my stale pracujemy, by nie zawieźć ich zaufania.
 

Praca z najlepszymi

Od ponad 65 lat ulepszamy tampony o.b.®. Nasi naukowcy koncentrują się na nieustannym poprawianiu komfortu i ochrony, które zapewniają nasze tampony. Dzięki temu powstały nasze kluczowe innowacje – jedwabista otoczka SilkTouch™, zabezpieczające skrzydełka oraz technologia DynamicFit™ ze splecionymi rowkami i 3D expansion.


Jakość i bezpieczeństwo

 

Zanim tampony o.b.® trafią na półki sklepowe, przechodzą wiele etapów produkcji pozwalających na zapewnienie ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Tampony poddajemy różnym testom w naszym laboratorium. Warunki produkcyjne są staranie kontrolowane, abyśmy mieli pewność, że każdy tampon o.b.® spełnia najwyższe standardy. Prowadzone są wieloetapowe procedury kontroli – sprawdzana jest na przykład odporność na rozciąganie, aby upewnić się, czy sznurek jest dobrze umieszczony w tamponie.

 

Wsłuchiwanie się we własne potrzeby

Ponadto i przede wszystkim, uważnie słuchamy dziewczyn i kobiet na całym świecie, które podczas miesiączek używają tamponów o.b.® w ciągu dnia i w nocy – a są ich miliony. Nieustannie uczymy się od naszych konsumentek, od Ciebie także, jak udoskonalić nasze produkty, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom.