o.b.® – chroni Ciebie i dba o naszą planetę

Dbając o naszą planetę

Sposób wytwarzania produktów jest niezwykle istotny. Podstawowe produkty o.b.® to tampony bez aplikatorów, gdyż wierzymy, że każda kobieta zna swoje ciało najlepiej, więc ma dużą kontrolę nad aplikacją tamponu. 

Większość tektury używanej przez o.b.® do produkcji opakowań tamponów wytwarzana jest z papieru z recyklingu, a pozostała część ze źródeł odnawialnych. W procesie produkcyjnym w fabrykach w Wuppertalu (Niemcy) i w Sézanne (Francja) o.b.® wykorzystuje jedynie ekologiczną energię. Oznacza to, że każdy wyprodukowany przez nas tampon o.b.® powstał przy użyciu odnawialnych źródeł energii! Wszystkie atramenty są robione na bazie barwników roślinnych.  

Zaangażowanie w edukację

„W trosce o życie©” – to misja, która łączy wszystkich pracowników Johnson & Johnson dążących do poprawy warunków życia innych, szczególnie w zakresie ochrony zdrowia i oświaty. 

o.b.® blisko współpracuje z pracownikami służby zdrowia: ginekologami, położnymi i pediatrami, dzieląc się z nimi wiedzą o postępach w dziedzinie kobiecej higieny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o odpowiedzialności spółki Johnson & Johnson wobec społeczeństwa i środowiska naturalnego, kliknij tutaj.