Odkryj wkładki higieniczne Carefree®

Pierwsza miesiączka? To super ekscytujące! Ale co dzieje się wcześniej?Rok lub dwa lata przed pojawieniem się pierwszej miesiączki możesz zauważyć białe plamy na bieliźnie. Nazywamy to wydzieliną. Jest to całkowicie normalne zjawisko i dotyczy wszystkich dziewcząt. Możesz wtedy użyć wkładek, aby czuć się świeżo i pewnie.

Wkładki CAREFREE® sprawiają, że staje się to proste! Która będzie odpowiednia dla Ciebie? Oczywiście taka, która da Ci ochronę i uczucie świeżości, oraz dopasuje się do Twoich ubrań. Z wkładkami CAREFREE® będziesz mogła spokojnie zmierzyć się z każdym dniem!
 

Wkładka CAREFREE® z ekstraktem z bawełny  Bez względu na to, czy idziesz do szkoły, na zakupy czy na imprezę: Wkładki CAREFREE® z ekstraktem z bawełny chronią twoją bieliznę i dają Ci poczucie świeżości. Wkładki zawierają naturalny ekstrakt z bawełny. Są miękkie i wygodne w kontakcie ze skórą, dzięki czemu zapomnisz, że w ogóle masz je na sobie. Dostępne są także wkładki CAREFREE® z ekstraktem z bawełny o delikatnym, świeżym zapachu.
 

Wkładki CAREFREE® flexiform – jakiekolwiek ubranie masz na sobie  Jedna do wszystkiego: Wkładki CAREFREE® flexiform pasują zarówno do zwykłej bielizny jak i do stringów. Teraz możesz nosić wkładki do zwykłej bielizny i do stringów i zawsze będziesz czuła się bezpiecznie. Wystarczy, że zagniesz perforowane brzegi pod spód stringów, a wkładka dopasuje się idealnie! Ta wyjątkowa wkładka z możliwością dopasowania kształtów dostępna jest także w wersji o delikatnym świeżym zapachu.